Blog informatyczny Sergiusza Diundyka

Dzień dobry!

Drodzy Państwo! Blog informatyczny Sergiusza Diundyka to kopalnia wiedzy na temat IT od pierwszego źródła, kursy, porady i recenzje sprzętu oraz oprogramowania. W branży IT działam od 2001 roku. Badam rzeczy w oparciu o fakty, a nie o handlowe teksty i trendy nawiązywane przez korporacyjnych marketingowców. Zróbmy świat lepszy!

Celem niniejszego bloga informatycznego w języku polskim jest poprawienie jakości polskiego IT, promowanie i wdrażanie w polskich przedsiębiorstwach procesów wytwarzania bezawaryjnego oprogramowania, dzielenie się wiedzą, trikami i pomysłami. Znajdą Państwo tu recenzje sprzętu i oprogramowania, napisane przez fachowca, a nie przez marketingowców i copywriterów.

Piszę o e-Commerce, o biznesie, o pracy i współpracy, publikuję kursy i porady, dzielę się newsami, które uznaję za wartościowe. Treści reklamowe publikuję też tylko te, które uznaje za wartościowe dla czytelników bloga. Jeśli uznaję że produkt (lub usługa) jest słaby – piszę że jest słaby albo nie publikuję materiału wcale. Czasem testuję oprogramowanie i sprzęt samodzielnie, wtedy piszę prywatną opinie jak jest. Jeśli ktoś zwraca się z prośbą o promowaniu jego produktu lub usługi – promuję tylko to z czego sam korzystam albo chętnie skorzystałbym.

Czytelnicy bloga informatycznego mają wyjątkową okazję bezpłatnego dostępu do fachowych informacji, zbieranych przez niecale 20 lat oraz do mocno wyselekcjonowanych recenzji sprzętu i oprogramowania.