Śmieszne prezenty dla informatyków z rabatem 10%

26-11-2021 | 20:18
0
E-Commerce
Bezpłatna pomoc Ukraińcom. Безкоштовна допомога Українцям.
Bezpłatna pomoc Ukraińcom. Безкоштовна допомога Українцям.

Najczęściej czytane

Rabat 10% na śmieszne prezenty dla informatyków dla czytelników bloga informatycznego w firmowym sklepie internetowym.
Odbierz rabat 10% na prezenty dla informatykaOdbierz rabat 10% na prezenty dla informatyków

Drogie czytelniczki i drodzy czytelnicy bloga informatycznego! W związku z uruchomieniem firmowego sklepu internetowego, pozwolę sobie na małą reklamę. Dla wszystkich czytelników bloga rabat 10% na śmieszne prezenty dla informatyków.

Rabat 10% - kod rabatowy

Dla czytelników bloga informatycznego przygotowałem rabat 10% na cały asortyment z kategorii "Prezenty dla informatyków". Proszę przy składaniu zamówienia podać kod rabatowy RABATZBLOGA i kliknąć "Zastosuj kupon". Przejdź do sklepu (kliknij tutaj).

Odbierz rabat 10% na prezenty dla informatyka

Ostatnio mało pisałem, mało nagrywałem dla YouTube, a wszystko przez to że tworzę równolegle parę projektów i trochę brakuje mi rąk do pracy (do pisania, do nagrywania itd). Jeden projekt, czyli firmowy sklep z gadżetami komputerowymi, moimi autorskimi produktami itd, już uruchomiłem wreszcie, więc trochę czasu będę miał na pisanie i nagrywanie (a raczej montaż, bo mam surowego materiału na kilka filmów, m.in. na temat e-Commerce).

Śmieszne prezenty dla informatyków

Pierwsza linia firmowych produktów, którą oferuję moim czytelnikom i wszystkim chętnym, to śmieszne prezenty dla informatyków. Napiszcie w komentarzach pod tym artykułem, a najlepiej, jeśli ktoś będzie chciał coś kupić - w komentarzu do konkretnego produktu w sklepie, czy Wam się podobają takie pomysły.

Na razie mam do sprzedania różne śmieszne kubki dla adminów i dla programistów, kamizelki dla adminów (przecież, w dużych firmach, szczególnie jeśli jest serwerownia, admin musi być rozpoznawalny), podkładki pod myszkę, podkładki pod kubek i inne tego typu rzeczy. Asortyment będzie cały czas powiększany, na pewno dojdą części komputerowe, więcej firmowych produktów, więcej śmiesznych prezentów itd. I na pewno dojdzie mnóstwo artykułów o handlu internetowym.

Newsletter - jeszcze większe rabaty

Polecam również zasubskrybować newslettera (kliknij tutaj), bo tam pomimo innych korzyści też czasem będą pojawiać się jeszcze większe rabaty tylko dla subskrybentów. Subskrypcjsa nic nie kosztuje (poza tym że będę mógł wysłać maila do Państwa), więc zawsze warto.

Skoro jesteśmy przy newsletterze, to też jest jeden z projektów, o którym wspominałem na początku publikacji, do którego również trochę brakuje mi czasu w dobie i rąk do pracy. Jest to moja własna platforma newsletterowa, zaprojektowana i oprogramowana przeze mnie, wszystko jest na moich serwerach, więc nie wysyłam Waszych adresów email do żadnych zewnętrznych firm, wszystko jest pod kontrolą.

Odbierz rabat 10% na prezenty dla informatyków
Odbierz rabat 10% na prezenty dla informatyków

Jeśli znalazłe[-a]ś w tekście, literówkę, błąd stylistyczny albo inny błąd językowy - bardzo proszę o napisanie poprawki w komentarzu pod artykułem albo przez formularz kontaktowy. Dziękuję!

Autor artykułu: Sergiusz Diundyk.

Komentarze

Na razie brak komentarzy. Dodaj pierwszy komentarz do artykułu!
Dodaj nowy komentarz:

 Oświadczam że przeczytałe[-a]m Regulamin i akceptuję go w całości i bezwarunkowo.
 
Imię lub pseudonim
 
Twój komentarz
Wyślij komentarz
Zoom
Ok