Prezenty i upominki dla informatyków z rabatem 20%

26-11-2021 | 20:18
0
E-Commerce
Sklep komputerowy - gadżety, karty pamięci, kable i przewody, baterie, akumulatorki, myszki, podkładki pod myszkę i wiele innych gadżetów
Sklep komputerowy - gadżety, karty pamięci, kable i przewody, baterie, akumulatorki, myszki, podkładki pod myszkę i wiele innych gadżetów
Rabat 20% na Prezenty i upominki dla informatyków dla czytelników bloga informatycznego w firmowym sklepie internetowym.
Odbierz rabat 20% na prezenty dla informatykaOdbierz rabat 20% na prezenty dla informatyków

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy bloga informatycznego! Dla wszystkich czytelników bloga w moim firmowym sklepie z gadżetami komputerowymi i GSM rabat 20% na śmieszne prezenty i upominki dla informatyków.

Rabat 20% - kod rabatowy

Dla czytelników bloga informatycznego przygotowałem rabat 20% na cały asortyment z kategorii "Prezenty dla informatyków". Proszę przy składaniu zamówienia podać kod rabatowy RABATZBLOGA i kliknąć "Zastosuj kupon". Przejdź do sklepu (kliknij tutaj).

Odbierz rabat 20% na prezenty dla informatyka

Ostatnio mało pisałem, mało nagrywałem na YouTube, a wszystko przez to że tworzę równolegle parę (delikatnie mówiąc) projektów i trochę brakuje mi rąk do pracy (do pisania, do nagrywania itd). Jeden projekt, czyli sklep o którym mówię, m.in. z moimi autorskimi produktami itd, już uruchomiłem wreszcie, więc trochę czasu będę miał na pisanie i nagrywanie (a raczej montaż, bo mam trochę surowego materiału m.in. na temat e-Commerce).

Śmieszne prezenty i upominki dla informatyków

Pierwsza linia firmowych produktów, którą oferuję moim czytelnikom i wszystkim chętnym, to śmieszne prezenty dla informatyków. Napiszcie w komentarzach pod tym artykułem, a najlepiej, jeśli ktoś będzie chciał coś kupić - w komentarzu do konkretnego produktu w sklepie, czy Wam się podobają takie pomysły.

Na razie mam do sprzedania różne śmieszne kubki dla adminów, dla programistów, do kawy, kamizelki dla adminów (przecież, w dużych firmach, szczególnie jeśli jest serwerownia, admin musi być rozpoznawalny), unikatowe podkładki pod myszkę - śmieszne i poważne, małe i duże (m.in. bardzo duże podkładki pod mysz) i inne tego typu rzeczy. Asortyment będzie cały czas powiększany - piszcie w komentarzach pod tym artykułem co jeszcze wyprodukować, to rozważe ciekawe pomysły. I na pewno na tym blogu dojdzie mnóstwo artykułów o handlu internetowym - prosto z pieca (czyli w oparciu o bezpośrednie doświadczenie prowadzenia sklepu).

Newsletter - jeszcze większe rabaty

Polecam również zasubskrybować newslettera (kliknij tutaj), bo tam pomimo innych korzyści też czasem będą pojawiać się jeszcze większe rabaty tylko dla subskrybentów. Subskrypcjsa nic nie kosztuje (poza tym że będę mógł wysłać maila do Państwa), więc zawsze warto.

Skoro jesteśmy przy newsletterze, to też jest jeden z projektów, o którym wspominałem na początku publikacji, do którego również trochę brakuje mi czasu w dobie i rąk do pracy. Jest to moja własna platforma newsletterowa, zaprojektowana i oprogramowana przeze mnie, wszystko jest na moich serwerach, więc nie wysyłam Waszych adresów email do żadnych zewnętrznych firm, wszystko jest pod kontrolą.

Odbierz rabat 20% na prezenty dla informatyków
Odbierz rabat 20% na prezenty dla informatyków

Jeśli znalazłe[-a]ś w tekście, literówkę, błąd stylistyczny albo inny błąd językowy - bardzo proszę o napisanie poprawki w komentarzu pod artykułem albo przez formularz kontaktowy. Dziękuję!

Autor artykułu: Sergiusz Diundyk.

Komentarze

Na razie brak komentarzy. Dodaj pierwszy komentarz do artykułu!
Dodaj nowy komentarz:

 Oświadczam że przeczytałe[-a]m Regulamin i akceptuję go w całości i bezwarunkowo.
 
Imię lub pseudonim
 
Twój komentarz
Wyślij komentarz
Zoom
Ok