Baza danych pod skórą czyli czipowanie ludzi

06-06-2020 | 06:00
Komentarze (0)0
Newsy
Apokalipsa św. Jana już puka do drzwi? Pod pretekstem troski o zdrowie proponuje się czipowanie ludzi - czyli medyczny terror i absolutny koniec prywatności.

Najczęściej czytane

Baza danych pod skórą czyli czipowanie ludziBaza danych pod skórą czyli czipowanie ludzi

Apokalipsa św. Jana już puka do drzwi? Pod pretekstem troski o zdrowie proponuje się czipowanie ludzi - czyli medyczny terror i absolutny koniec prywatności.

Dziwi mnie naiwność i pokora ludzi. Naprawdę dziwi. Sami pozwalacie komuś rządzić waszym życiem, a teraz i ciałem. Porządek i prawo, rzeczywiście, muszą być, bo inaczej nie przeżyjemy. Ale to o czym dalej - wg mnie, zdecydowanie przesada.

Sam jestem "czipowany", bo mam radzieckiego markera na ramieniu - trwały ślad od szczepionki BCG. Dopiero w dorosłym wieku zorientowałem się że to jest "baza danych" montowana w moim ciale na całe życie, więc koniecznie muszę tę metkę usunąć (zeszlifować), ponieważ została ona "zamontowana" na moim ciale bez wyrażenia mojej zgody.

Najpierw zacytuję współczesną wersję tłumaczenia tekstu z Apokalipsy św. Jana: "13.16. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło. 13.17. i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia".

A teraz sedno sprawy. Jak podaje w newsie portal news.mit.edu, proponuje się wraz ze szczepionką dostarczać ludziom pod skórę kolorowe markery. Jak podano na końcu artykułu, sprawa jest finansowana m.in. przez Billa Gatesa. To dopiero początek, bo już się praktykuje umieszczanie biochipów z technologią RFID pod skórę.

Hehhh... Ludzie! Obudźcie się! ...dopóki nie jest za późno!

Kolorowa baza danych pod skórą

Właściwie, baza danych będzie gdzieś na komputerze, a pod skórą unikatowy ID (jeśli chodzi o biochip), który jednoznacznie identyfikuje osobę. Natomiast jeśli chodzi o kolorowanie ludzi - farba raczej nie będzie aż tak unikatowa, jedyne podzieli ludzi na równych i równiejszych. Dzielenie ludzi za kolorem skóry jest traktowane jako rasizm i wielu krajach jest zakazane. Natomiast, sztuczne umieszczanie kolorowych markerów na lub pod skórą i dzielenie ludzi na posiadających marker i nieposiadających - już nie.

Więcej o dostarczeniu kolorowych markerów wraz ze szczepionka (a właściwie to z dowolnym zastrzykiem) w oryginale.

Jeśli interesuje Was moja opinia na ten temat - nie wiem czy lepiej jest tak jak teraz czy za czasów gdy ludzkość meldowała się w jaskiniach... To o czym mowa w artykule, wg mnie, są to rzeczy absolutnie nie dopuszczalne.

Kurs online WordPress dla początkujących.
Kurs online WordPress dla początkujących.

Jeśli znalazłe[-a]ś w tekście, literówkę, błąd stylistyczny albo inny błąd językowy - bardzo proszę o napisanie poprawki w komentarzu pod artykułem albo przez formularz kontaktowy. Dziękuję!

Autor artykułu: Sergiusz Diundyk.

Komentarze

Na razie brak komentarzy. Dodaj pierwszy komentarz do artykułu!
Dodaj nowy komentarz:

 Oświadczam że przeczytałe[-a]m Regulamin i akceptuję go w całości i bezwarunkowo.
 
Imię lub pseudonim
 
Twój komentarz
Wyślij komentarz
Zoom
Ok