-30% kod rabatowy na kurs WordPress na platformie kursyitonline.pl

05-03-2024 | 13:28
Komentarze (0)0
WordPress
Złap okazję! Kod rabatowy -30% na mój autorski kurs WordPress dla początkujących na platformie szkoleniowej z kursami IT online kursyitonline.pl
Rabat -30% na online kurs WordPress dla początkującychRabat -30% na online kurs WordPress dla początkujących

Drodzy Czytelniczki i Czytelnicy bloga informatycznego! Uprzejmie informuję że już ukończyłem produkcję mojego online kursu WordPress dla początkujących. Wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom bloga udzielam rabatu w wysokości 30%. Wystarczy wpisać kod rabatowy, który znajdziesz w treści artykułu.

Co to jest WordPress

WordPress to najpopularniejszy na całym świecie darmowy system do zarządzania treścią stron internetowych. Inaczej mówiąc, WordPress to taka przystawka, aplikacja internetowa, niesamowicie ułatwiająca postawienie stron internetowych, w tym sklepów internetowych i stosunkowo rozbudowanych portali.

Dlaczego WordPress zyskał tak ogromną popularność? WordPress zaistniał w roku 2003. Od tamtej pory wiele się zmieniło zarówno w internecie jak i w WordPress. Początkowo WordPress został stworzony jako aplikacja blogowa i dalej nią pozostaje. Natomiast ilość rozszerzeń (wtyczek) do WordPress sięga już kilkunastu jak nie kilkudziesięciu tysięcy. Dzisiaj WordPress jest już dojrzałą aplikacją z intuicyjnym interfejsem użytkownika (czyli zrozumiałym panelem administratora), w oparciu o którą da sie postawić różnorodne projekty internetowe. Oczywiście, WordPress nie nadaje się do każdego zastosowania, trzeba o tym jasno powiedzieć (o przemyślanym zastosowaniu WordPress pisałem tu).

W dniu napisania tego artykułu szacuje się (nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale tak podaje polskojęzyczna wersja oficjalnej strony WordPress) że w oparciu o WordPress zostało postawiono 60 000 000 stron internetowych. Dalej jest podane że 43% sieci działa na WordPress'ie, ale to mi już mocno się nie zgadza, chociażby z tego powodu że te 60 mln to raczej nie są strony aktywne, tylko w ogóle kiedykolwiek postawione na WordPress'ie. A jeśli 60 mln kiedykolwiek istniejących stron WWW to 43% sieci to ogólna ilość stron WWW miała by nie przekroczyć 60 mln / 0.43 = 139.5 mln tyle niby istnieje stron WWW na świecie.

To jest z oficjalnej strony:

Strona WordPressStrona WordPress

I to też:

Strona WordPressStrona WordPress

Nie mniej jednak, https://mobirank.pl/2021/08/09/ile-jest-stron-internetowych-stan-na-sierpien-2021-r podaje że w roku 2021 istniało 1.88 miliarda stron WWW na świecie. I to mi bardziej wygląda na wiarygodne. Dzisiaj ta liczba raczej przekroczyła już 2 000 000 000 stron.

Ilość stron internetowych na świecieIlość stron internetowych na świecie

Czyli błąd więcej niż o rząd wielkości, podobno te dane na stronie WordPress pisał ktoś kto nie ma pojęcia o czym pisze... Ale w internecie to często się zdarza, nawet na stronie apteki nie raz widziałem opisy preparatów pisane przez tanich copywriterów, którzy to nie mają zielonego pojęcia o czym piszą... Czyli nic dziwnego.

Wg. moich danych, na WordPress'ie realnie jest postawione jakieś 7 do 10 milionów obecnie działających stron WWW na całym świecie, co i tak jest ogromną liczbą. Poza tym codziennie powstaje conajmniej kilkadziesiąt świeżo upieczonych stron na WordPress.

Co to jest kurs WordPress dla początkujących?

W kursie WordPress dla początkujących uczę podstawowych pojęć branży WEB, tłumaczę jak działa przeglądarka, jak jest zbudowany internet, co to jest HTML, CSS i JavaScript. W kursie uczę jak wybrać dobry hosting, jak dobrać i zarejestrować domenę, uczę obsługi WordPress, pokazuję jak postawić stronę, jak obsługuje się panel administratora WordPress, jak wybierać szablony, pokazuje około 30 ciekawych wtyczek do WordPress. Osobna lekcja poświęcona wtyce WooCommerce czyli jak postawić sklep internetowy.

Mój kurs WordPress dla początkujących został stworzony z dużym naciskiem na prawdziwe (niepropagandowe) bezpieczeństwo.

W kursie omawiam też najważniejsze zagadnienia prawne, dotyczące twórców i właścicieli stron internetowych, opartych o WordPress.

Oto przykładowa lekcja kursu i panel kursu (wideo można rozwinąć na cały ekran):

Panel uczestnika kursuPanel uczestnika kursu

Więcej o platformie szkoleniowej znajdziesz pod tym linkiem w rozdziale FAQ.

Dla kogo kurs WordPress dla początkujących?

Kurs WordPress dla początkujących został zaprojektowany z myślą o osobach początkujących. Kurs jest skierowany dla przyszłych twórców stron internetowych. Po kursie będziesz w stanie tworzyć strony internetowe w oparciu o WordPress od A do Z, w tym strony sklepów internetowych.

Kurs idealnie pasuje również dla osób chcących przebranżowić się na informatyka, ponieważ w tym kursie tłumaczę i pokazuję wszystko od podstaw aż do zakończonego projektu na WordPress. Kurs WordPress dla początkujących jest świetną okazją do wejścia do światu IT.

Więcej o przebranżowieniu się na informatyka znajdziesz tu w moim wywiadzie dla dziennikarza agencji prasowej.

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę o której mowa na początku tej publikacji, wystarczy że wpiszesz wyraz CzytelnikBlogaKurs w odpowiednim polu w koszyku zakupowym tuż przed opłatą za kurs.

Co zawiera kurs WordPress dla początkujących?

Kurs składa się z 20 lekcji i 5 testów. Jedna lekcja to jedno lub więcej nagrań wideo. Niektóre lekcje są podzielone na rozdziały, dlatego cały kurs zawiera 48 nagrań wideo o łącznej długości ponad 22 godziny. W materiałach wideo udostępniam specjalnie przygotowaną do tego kursu prezentację oraz cały proces stawiania, obsługi i rozwoju strony internetowej opartej o WordPress, zaczynając od wyboru i zakupu konta hostingowego.

Testy to są zwykłe QUIZ'y zawierające od 5 do 10 pytań, dotyczące tematów odrobionych lekcji. Odpowiadając na każde pytanie trzeba zaznaczyć jedną odpowiedź. Ostatni podsumowujący test zawiera wszystkie 25 pytań z poprzednich czterech testów. W celu uzyskania certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu WordPress dla początkujących oraz nabycie wiedzy w tym kursie trzeba odpowiedzieć prawidłowo conajmniej na 80% pytań w każdym QUIZ'ie. Czas na udzielenie odpowiedzi jest ograniczony, ale w taki sposób żeby po zrobieniu odpowiednich lekcji każdy Kursant mógł komfortowo, bezstresowo zrobić test. W razie niepowodzenia jest możliwość przeprowadzenia do 5 prób wykonania każdego testu.

Dostęp do kursu jest udzielany na 365 dni od daty zaksięgowania (przez platformę szkoleniową) płatności. W celu odkrycia dostępu do każdej kolejnej lekcji należy zakończyć poprzednią lekcję lub test. Do poprzednich lekcji można wrócić w każdej chwili aż do dnia zakończenia kursu (wygaszenie terminu ważności dostępu do kursu o którym mowa wyżej albo bo zakończeniu kursu na żądanie Kursanta). Po ukończeniu kursu, pod warunkiem zrobienia testów z wynikiem conajmniej 80%, jest wystawiany certyfikat.

Po zakończeniu kursu, o ile nie upłynął termin ważności dostępu do kursu, Kursant ma prawo do jednokrotnego rozpoczęcia kursu ponownie. Ta opcja została dodana z myślą o Kursantach chcących powrócić do niektórych lekcji po ukończeniu kursu aż do dnia upływu terminu ważności dostępu do kursu. Ponowne rozpoczęcie kursu nie cofa już wystawionego certyfikatu, dlatego jeśli Kursant w drugim podejściu nie kliknie przycisku Zakończ kurs, dostęp do kursu będzie ważny aż do dany wygaszenia terminu ważności dostępu do kursu. Natomiast kliknięcie w Zakończ kurs wygasza dostęp do wszystkich materiałów kursu.

Certyfikat poświadczający ukończenie kursu WordPress dla początkujących

Po zakończeniu kursu i skutecznym zrobieniu wszystkich 5 testów na poziomie conajmniej 80%, wystawiamy imienny certyfikat poświadczający ukończenie kursu i nabycie wiedzy. Certyfikat wystawiamy w formie elektronicznej. Certyfikat można wydrukować w wysokiej jakości i obramić. W prawym dolnym rogu certyfikatu znajduje się QR-kod oraz link umożliwiający sprawdzić autentyczność certyfikatu:

Certyfikat o ukończeniu kursuCertyfikat o ukończeniu kursu

Kwalifikacja wstępna do kursu WordPress dla początkujących

Jeśli znalazłeś lub znalazłaś ten artykuł to już się zakwalifikowałeś lub zakwalifikowałaś do kursu WordPress dla początkujących, ponieważ jedynym wymogiem do przystąpienia do kursu jest płynne posługiwanie się przeglądarką internetową i stosunkowo biegła podstawowa obsługa komputera, umiejętność składania zamówień w sklepach internetowych i takie proste rzeczy.

Nic więcej do przystąpienia do kursu nie potrzebujesz.

Praca po kursie WordPress dla początkujących

Potwierdzone certyfikatem ukończenie kursu zwiększa szansę na zdobycie stanowiska twórcy stron internetowych, na przykład w agencji marketingowej lub w innej firmie zajmującej się tworzeniem stron WWW i sklepów internetowych. Poza tym, po kursie możesz samodzielnie szukać zleceń na wykonanie stron WWW.

W jednej z lekcji wyjaśniam gdzie warto szukać zleceń, pracy, zarówno jak i tłumaczę na co warto zwracać uwagę podczas współpracy z klientami.

Wiele Kursantów przystępują do kursu w celu nauczenia się tworzenia stron WWW na własne potrzeby.

O cyberbezpieczeństwie WordPress

Osobno chciałbym podkreślić że w kursie WordPress dla początkujących przydzielam ogromną uwagę kwestiom cyberbezpieczeństwa. Na zagadnienia bezpieczeństwa poświęciłem osobną lekcję, ale też w całym kursie dużo uwagi przydzielam zagadnieniom cyberbezpieczeńśtwa, w tym praktycznie.

Rabat -30% na kurs WordPress dla początkujących

Pewnie, część osób przeskroluje treść tej publikacji do końca w celu szybkiego odnalezienia kodu rabatowego uprawniającego do zniżki -30% na zakup dostępu do kursu WordPress dla początkujących na platformie szkoleniowej z kursami online kursyitonline.pl, ale nie ma lekko. Kod rabatowy jest dla tych kto czyta treści, starannie pisane przez autorów, i jest podany w treści.

Czy rabaty na platformie kursyitonline.pl się łączą?

Tak. Jeśli obecnie obowiązuje zniżka na dostęp do kursu online to możesz dodatkowo użyć kodu rabatowego podanego w tej publikacji i wtedy zniżki się łączą.

Dziękuję że jesteście i życzę udanej nauki i sukcesów zawodowych! Zarabiajcie więcej! W IT jest możliwe.

Więcej materiałów o WordPress znajdziesz w kategorii WordPress.

Kurs online WordPress dla początkujących.
Kurs online WordPress dla początkujących.

Jeśli znalazłe[-a]ś w tekście, literówkę, błąd stylistyczny albo inny błąd językowy - bardzo proszę o napisanie poprawki w komentarzu pod artykułem albo przez formularz kontaktowy. Dziękuję!

Autor artykułu: Sergiusz Diundyk.

Komentarze

Na razie brak komentarzy. Dodaj pierwszy komentarz do artykułu!
Dodaj nowy komentarz:

 Oświadczam że przeczytałe[-a]m Regulamin i akceptuję go w całości i bezwarunkowo.
 
Imię lub pseudonim
 
Twój komentarz
Wyślij komentarz
Zoom
Ok